Godlo

  • Home
  • Sport
  • Mistrzostwa gminy w mini piłce ręcznej szkół podstawowych

Mistrzostwa gminy w mini piłce ręcznej szkół podstawowych

Dnia 28 października w naszej szkole spotkały się drużyny chłopców i dziewcząt ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy aby - jak co roku – wyłonić zwycięzcę Gminnych Rozgrywek w Mini Piłkę Ręczną. Drużyny dziewcząt i chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Dionizego Feliksa Czachowskiego w Bukównie, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Czarnocinie i naszej szkoły rozegrały mecze trwające po 14 minut systemem „każdy z każdym”.  Zwycięzcy  czyli drużyna dziewcząt  z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Dionizego Feliksa Czachowskiego  w Bukównie i chłopcy z Publicznej  Szkoły  Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie będą reprezentować gminę Radzanów w Eliminacjach Powiatowych w Mini Piłkę Ręczną w Stromcu w dniu 07.11.2016 r. Wyniki eliminacji gminnych przedstawiają się następująco:

kategoria dziewcząt:

I miejsce -  Publiczna  Szkoła  Podstawowa  im. Dionizego Feliksa Czachowskiego w Bukównie

II  miejsce – Publiczna Szkoła  Podstawowa  im. Janusza Korczaka w Czarnocinie

III miejsce  - Publiczna  Szkoła  Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie

kategoria chłopców:

I miejsce –  Publiczna  Szkoła  Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie

II miejsce – Publiczna  Szkoła  Podstawowa  im. Dionizego Feliksa Czachowskiego w Bukównie

III miejsce - Publiczna Szkoła  Podstawowa  im. Janusza Korczaka w Czarnocinie 

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wytrwałą walkę i wzorową postawę sportową a zwycięzcom życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.