Godlo

  • Home
  • Sport
  • Eliminacje do Powiatowych Mistrzostw w Piłce Ręcznej

Eliminacje do Powiatowych Mistrzostw w Piłce Ręcznej

4 listopada w naszej szkole odbyły się Eliminacje do Powiatowych Mistrzostw w Piłce Ręcznej. W rozgrywkach brały udział jak zwykle drużyny chłopców i dziewcząt ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowały: A. Bielska, N. Bąk, N. Sentkowska, N. Jurczak, K. Popiel i Z. Zagrodnik. Drużyna chłopców przedstawiała się następująco: P. Banachowicz, P. Grotek, K. Skrzypczyński, K. Wesołowski, K. Soborski, D. Wdowczyk i K. Kołtunowicz.

Wyniki mistrzostw gminy:
I – miejsce drużyna chłopców i dziewcząt z PSP im. D. F. Czachowskiego w Bukównie
II – miejsce drużyna chłopców i dziewcząt z PSP im. H. Sienkiewicza w Rogolinie
III – miejsce drużyna chłopców i dziewcząt z PSP im. J. Korczaka w Czarnocinie

14 listopada w Stromcu gminę Radzanów będą reprezentować koleżanki i koledzy ze szkoły w Bukównie. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.