Godlo

Dzień Kobiet

8 marca w naszej szkole świętowaliśmy DZIEŃ KOBIET.
W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali
życzenia dziewczynkom i swoim paniom.
Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów. 
Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień,
a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani,
byli przemili, uczynni i sympatyczni:)

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom
za piękne życzenia,
kwiaty i promienny uśmiech...

Czytaj dalej

Książeczki uczniów z oddziału 0b

Zgodnie z obietnicą uczniowie z oddziału 0b po wysłuchaniu serii opowiadań terapeutycznych wykonały własnoręcznie książeczki. W barwny sposób zilustrowały przygody dzielnego zajączka Filipka. Poranne spotkania z bohaterami książki sprawiły, że dzieci zaprzyjaźniły się z uroczym Filipem oraz jego przyjaciółmi. Dla wielu z nich stał się wzorem do naśladowania. Podczas wspólnej rozmowy doszliśmy do wniosku, że dobre serce czyni z nas superbohaterów.

Czytaj dalej

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada obchodziliśmy w szkole Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na największego i najmniejszego pluszowego misia. Z relacji uczniów należących do SU wiemy, że  najbardziej zaangażowały się dzieci z zerówki jeśli wziąć pod uwagę ilość- przyniesionych pluszaków. Zwycięzcą konkursu w kategorii największy pluszowy miś okazał się Bartek. Zwycięzcy gratulujemy!!! Wszystkie dzieci były bardzo szczęśliwe, że w tym dniu ich maskotki spędziły dzień razem z nimi w szkole.

Czytaj dalej

Wycieczka do Krainy Marzeń

26 listopada wybraliśmy się na wycieczkę do Krainy Marzeń. W dniu poprzedzającym wycieczkę uczniowie zostali zapoznani z zasadami zachowania się podczas pobytu w centrum zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.
Zanim weszliśmy na salę zabaw w oczach dzieci widać było wyraźne poruszenie na widok ogromnej liczby atrakcji czekających na nie.
Po długotrwałej zabawie czekały na nas warsztaty kulinarne. Każde dziecko miało możliwość we współpracy z kucharzem upiec własnoręczne zrobioną pizzę. W czasie oczekiwania na pizzę kucharz opowiadał dzieciom na czym polega jego praca. Dzieci ze smakiem zajadały przygotowany dla siebie posiłek.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem.

Czytaj dalej