Nauczyciele

1. Edyta Sztyler – dyrektor (muzyka) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Tomasz Celuch – wicedyrektor ( matematyka) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Agnieszka Zep – n-l (informatyka, zaj. korekcyjno-kompensacyjne) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Alina Pastucha – n-l (wych. przedszkolne, rewalidacja) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Aneta Bartosiak – n-l (wych. przedszkolne, rewalidacja, biblioteka) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6. Renata Nowacka – n-l (eduk. wczesnoszkolna, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze, zaj. korekcyjno-kompensacyjne,) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7. Anetta Grunt – n-l (edukacja wczesnoszkolna, zaj. rozwijające zainteresowania i kreatywność, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze, chór szkolny) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8. Maria Bujak – n-l (edukacja wczesnoszkolna, zaj. rozwijające zainteresowania kreatywność) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9. Monika Ziółek – n-l (wych. fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, SKS, zaj. sportowo- rekreacyjne, świetlica) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10. Agnieszka Ciechowicz – n-l (j. polski, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze, świetlica) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11. Joanna Wójcik – n-l (j. polski, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze, koło j. polski, koło teatralne, świetlica) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12. Elżbieta Słonecka – n-l (j. angielski, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze, zaj. rozwijające zainteresowania i uzdolnienia) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13. Marzena Pruszkiewicz – n-l (biologia plastyka, muzyka, koło przedmiotowe, przyroda) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14. Anna Nowakowska – n-l (wych. fizyczne, zaj. sportowo-rekreacyjne, zaj. muzyczno- ruchowe, biblioteka) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
15. Agnieszka Wesołowska – n-l (matematyka, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze, koło przedmiotowe, biblioteka) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
16. Sylwester Michalak – n-l (wych. fizyczne, technika, SKS, zaj. sportowo-rekreacyjne) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
17. Paweł Neska – n-l (historia, WOS, WDŻWR,) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
18. Beata Jaworska – n-l (j. polski, zaj. dydaktyczno-wyrównawcze) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
19. Ewelina Popiel – n-l (nauczyciel wspomagający w edukacji wczesnoszkolnej) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
20. Jolanta Kruślińska – n-l (geografia, informatyka, rewalidacja) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
21. Monika Bąk – n-l (chemia, fizyka, matematyka, zaj. korekcyjno-kompensacyjne, zaj. rozwijające zainteresowania i kreatywność) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
22. Marta Jagiełło – n-l ( j. angielski, zaj. dydaktyczo-wyrównawcze, koło przedmiotowe) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
23. Marta Wrocławska – n-l (religia) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
24. Ewa Szyderska – n-l (religia, świetlica) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
25. Renata Pajączkowska – n-l (WDŻWR) e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
26. Milena Michalak – Kozera – n-l (j. niemiecki, koła przedmiotowe, świetlica)
27. Alicja Syta – pedagog szkolny e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.